ŠD Sokol Bežigrad
Naslov: Trg 9. maja 1
Matična št.: 5134994000
E-pošta: info@sokolbezigrad.si
Telefon: 064266050
Predsednik: BEŽIGRAD ŠD SOKOL
Število registriranih članov pri GZS v letu 2020: 94
Tekmovalci Trenerji Sodniki
Moška športna gimnastika - Obvezne vaje 2
Gabriel Bogdan
Brin Felc Kovač
LUKA RAČETA
Andrei Smolovskii
Moška športna gimnastika - Obvezne vaje 3
Jon Mavrič
Artur Smolovskii
VITO SMREKAR VOSKOBOJNIK
Moška športna gimnastika - Obvezne vaje 4
Nikola Bogdan
JUŠ ILIJAŠ
Tadej Sušnik
Moška športna gimnastika - Obvezne vaje 5
Nejc Hribar
Tristan Kofol
Moška športna gimnastika - Kadeti
Nikola Bogdan
Val Borković
Nejc Hribar
JUŠ ILIJAŠ
Tristan Kofol
Nik Kovač Bole
Jon Mavrič
Artur Smolovskii
VITO SMREKAR VOSKOBOJNIK
Tadej Sušnik
Moška športna gimnastika - Mladinci
Anže Hribar
Jernej Kranjc Požar
Julij Jan Obal
Moška športna gimnastika - Člani
Tilen Grašič
Ženska športna gimnastika - 1. Stopnja do 8 let
Kira Kuznetsova
Eva Petelinc
Ženska športna gimnastika - 1. Stopnja nad 8 let
Živa Drobež
Vita Valant
Ženska športna gimnastika - 2. Stopnja do 9 let
Zala Muhič
Ema Tabaček
Ženska športna gimnastika - 2. Stopnja nad 9 let
Ela Bokan
Živa Dovšak
MIŠA GABERŠČIK
Ronja Gaberščik
Julija Jenko
Julija Klavs Horvat
ZOJA MIHELIČ SYED
Iza Rupnik
Iva Valant
Taja Tisa Zupanič
Ženska športna gimnastika - 3. Stopnja nad 10 let
Taja Grosar
Naia Jernejčič
Alja Paškulin
Neja Piber
Jerca Rupnik
Irena Snoj
IVANA WINKLER VENGUST
Ženska športna gimnastika - 4. Stopnja
Maja Franka Guštin
Hana Kraševec
Zala Logar
Lara Meh
Eva Mrak
Neža Skobe
Ela Srečković Baša
Ženska športna gimnastika - 4. Stopnja 13+
Ela Drobne
Lara Mitrović
Zala Perme
Tinea Gaia Pignar
Ženska športna gimnastika - 5. Stopnja
Ema Satya Chilima Budišin
Tara Dobrić
Niki Sara Hartman
Tajda Lipnik
Zala Peršič
Daša Pogačar
Nina Protić
Lina Repovš
Taja Repovš
Luna Ela Tepina
Anja Winkler
Ženska športna gimnastika - 6. Stopnja
Tarin Kulenović
Maja Papa
Jona Piškur
Soča Sršen
Akrobatika - Ni podatka
Jaka Uršič
Akrobatika - Cicibani (AKR)
Gabriel Bogdan
Brin Felc Kovač
LUKA RAČETA
Andrei Smolovskii
Akrobatika - Cicibanke (AKR)
Živa Drobež
Kira Kuznetsova
Zala Muhič
Eva Petelinc
Ema Tabaček
Akrobatika - Mlajši dečki (AKR)
Jakob Markovič
Jon Mavrič
LOVRO PRIMON
Artur Smolovskii
VITO SMREKAR VOSKOBOJNIK
Sergej Zapolnev
Akrobatika - Mlajše deklice (AKR)
Ela Bokan
Sara Džafić
Ronja Gaberščik
Julija Jenko
Julija Klavs Horvat
Iza Rupnik
Iva Valant
Vita Valant
Taja Tisa Zupanič
Akrobatika - Starejši dečki (AKR)
Nikola Bogdan
Val Borković
Mai Brokovič
Nejc Hribar
JUŠ ILIJAŠ
Artiom Mateo Lalanne
Tadej Sušnik
Primož Tušar
Akrobatika - Starejše deklice (AKR)
Tara Dobrić
Živa Dovšak
MIŠA GABERŠČIK
Taja Grosar
Maja Franka Guštin
Naia Jernejčič
Hana Kraševec
Tajda Lipnik
Zala Logar
Lara Meh
ZOJA MIHELIČ SYED
Eva Mrak
Alja Paškulin
Zala Perme
Neja Piber
Tinea Gaia Pignar
Lina Repovš
Jerca Rupnik
Neža Skobe
Irena Snoj
Ela Srečković Baša
Luna Ela Tepina
Anja Winkler
IVANA WINKLER VENGUST
Akrobatika - Mladinci (AKR)
Tristan Kofol
Anže Kolar
Nik Kovač Bole
Jernej Kranjc Požar
Oskar Pravst
Akrobatika - Mladinke (AKR)
Ema Satya Chilima Budišin
Ela Drobne
Niki Sara Hartman
Lara Mitrović
Maja Papa
Zala Peršič
Daša Pogačar
Nina Protić
Taja Repovš
Akrobatika - Člani (AKR)
Matej Kranjec
Blaž Mehle Šipoš
Nejc Wagner
Jaka Zorec
Akrobatika - Članice (AKR)
Pia Ban
Tarin Kulenović
Jona Piškur
Soča Sršen
Neža Jakofčič
Dejan Jovanović
Jure Kern
Tina Klopčič Dobrić
Natalia Lončar
Matej Pregelj
Franci Rojc
Jaka Uršič
Urša Zalar
Jaka Zorec
Luka Terbovšek
Alenka Ferkolj
Dejan Jovanović
Jure Kern
Natalia Lončar
Matej Pregelj
Franci Rojc
Jure Vrbec
Urša Zalar
Luka Terbovšek
Ajda Šturm
Nazaj