ŠD Narodni dom
Naslov: Bleiweisova cesta 25
Matična št.: 5014891000
E-pošta: info@narodnidom.si
Telefon: 422 37 50
Predsednik: Crnek Dejan
Število registriranih članov pri GZS v letu 2020: 94
Tekmovalci Trenerji Sodniki
Moška športna gimnastika - Obvezne vaje 1
Val Baznik
Andraž Kosec
Peter Laljek
Arian Mahić Logar
Moška športna gimnastika - Obvezne vaje 2
Sven Nik Čeč
Tibor Ivanuš
Miha Kordeš
Tito Žižmund
Moška športna gimnastika - Obvezne vaje 3
Anže Batič Finžgar
David Čeč
Oskar Pulko
Moška športna gimnastika - Obvezne vaje 4
Michael David Buckley
Gašper Kirn
Tilen Mladenov
Brin Volovšek
Maj Zalaznik
Moška športna gimnastika - Obvezne vaje 5
Matej Marušič
Anže Zalaznik
Moška športna gimnastika - Kadeti
Anže Batič Finžgar
Michael David Buckley
David Čeč
Liam Tim Čeč
Gašper Kirn
Matej Marušič
Tilen Mladenov
Oskar Pulko
Brin Volovšek
Anže Zalaznik
Moška športna gimnastika - Mladinci
Kevin Buckley
Gašper Krajzel
Jure Podobnik
Moška športna gimnastika - Člani
Luka Bojanc
Nikolaj Božič
Mark Istenič
Gregor Turk
Moška športna gimnastika - Starejši dečki (PRETEKLA KAT.)
Maj Zalaznik
Ženska športna gimnastika - 1. Stopnja nad 8 let
Pavlina Berden
Tisa Blekič
Mia Fesel Kamenik
Julia Caroline Kržan Taft
Maša Premelč
Gaja Veber
Ženska športna gimnastika - 2. Stopnja nad 9 let
Dorotea Valentina Agić
Julija Berden
Aleksandra Golobič Skubin
Anabel Kenjalo
Kiara Miljković Kren
Lola Nabergoj Pavlović
Ana Planinc
Lili Sarai Šenk
Katerina Vrabec
Ela Zupančič
Ženska športna gimnastika - 3. Stopnja nad 10 let
Neli Hafner
Adela Ivanuš Demšar
Vida Javornik
Karin Kraševec
Ula Pegan
Julija Slak
Lara Slak
Valerija Škrinjar
Ženska športna gimnastika - 4. Stopnja
Lina Majcen
Ženska športna gimnastika - 4. Stopnja 13+
Manca Batič
Ana Beber Boštjančič
Špela Tuma
Zarja Zdovc
Ženska športna gimnastika - 5. Stopnja
Daša Demšar
Zarja Grčar
Nika Jaklič
Nika Kerč
Hana Skubic
Ženska športna gimnastika - 6. Stopnja
Melina Kovačič
Tina Kozlevčar
Ženska športna gimnastika - 7. Stopnja
Barbara Krajzel
Akrobatika - Cicibani (AKR)
Val Baznik
Tisa Blekič
Tibor Ivanuš
Andraž Kosec
Peter Laljek
Arian Mahić Logar
Maša Premelč
Tito Žižmund
Akrobatika - Mlajši dečki (AKR)
Anže Batič Finžgar
Brin Benčič Pelan
Simon Berk
Benjamin Botonjić
David Čeč
Sven Nik Čeč
Martin Da Costa Fakin
Miha Kordeš
Jaša Mravlje
Aljaž Potočnik
Oskar Pulko
Akrobatika - Mlajše deklice (AKR)
Pavlina Berden
Mia Fesel Kamenik
Aleksandra Golobič Skubin
Neli Hafner
Vida Javornik
Anabel Kenjalo
Karin Kraševec
Julia Caroline Kržan Taft
Lina Majcen
Ula Pegan
Hana Skubic
Valerija Škrinjar
Gaja Veber
Ela Zupančič
Akrobatika - Starejši dečki (AKR)
Tian Beganović
Michael David Buckley
Fedja Draksler
Gašper Kirn
Svit Kolarič
Tilen Mladenov
Til Schlamberger
Brin Širaj
Andrej Šivic Hojker
Žiga Vidmar
Brin Volovšek
Maj Zalaznik
Mai Žmuc
Akrobatika - Starejše deklice (AKR)
Dorotea Valentina Agić
Julija Berden
Adela Ivanuš Demšar
Kiara Miljković Kren
Lola Nabergoj Pavlović
Ana Planinc
Julija Slak
Lara Slak
Lili Sarai Šenk
Špela Tuma
Katerina Vrabec
Zarja Zdovc
Akrobatika - Mladinci (AKR)
Leonardo Arnej Agić
Kevin Buckley
Maj Horvat
Gašper Krajzel
Matej Marušič
Peter Planinc
Nejc Podgoršek
Jure Podobnik
Matej Šetina
Anže Zalaznik
Akrobatika - Mladinke (AKR)
Manca Batič
Ana Beber Boštjančič
Daša Demšar
Nika Kerč
Melina Kovačič
Tina Kozlevčar
Akrobatika - Člani (AKR)
Miha Buček
Akrobatika - Članice (AKR)
Zarja Grčar
Nika Jaklič
Barbara Krajzel
Miha Brodnik
Jan Stanko Černe
Ivonne Doblekar
Maja Dobnik
Vanja Kavčič
Gaja Lah
Sebastijan Piletič
Hana Škerlj
Miha Brodnik
Jan Stanko Černe
Maja Dobnik
Enis Hodžić Lederer
Igor Ivanuš
Gaja Lah
Sebastijan Piletič
Nuša Jarc
Nazaj