ŠD Narodni dom
Naslov: Bleiweisova cesta 25
Matična št.: 5014891000
E-pošta: info@narodnidom.si
Telefon: 422 37 50
Predsednik: Crnek Dejan
Število registriranih članov pri GZS v letu 2020: 79
Tekmovalci Trenerji Sodniki
Moška športna gimnastika - Obvezne vaje 1
Tibor Ivanuš
Andraž Kosec
Arian Mahić Logar
Tito Žižmund
Moška športna gimnastika - Obvezne vaje 2
Jaša Anderlič
Anže Batič Finžgar
Sven Nik Čeč
Miha Kordeš
Tit Meško
Moška športna gimnastika - Obvezne vaje 3
David Čeč
Liam Tim Čeč
Maj Zalaznik
Moška športna gimnastika - Obvezne vaje 4
Gašper Kirn
Tilen Mladenov
Brin Volovšek
Moška športna gimnastika - Obvezne vaje 5
Matej Marušič
Jure Podobnik
Anže Zalaznik
Moška športna gimnastika - Kadeti
Gašper Kirn
Matej Marušič
Tilen Mladenov
Brin Volovšek
Anže Zalaznik
Moška športna gimnastika - Mladinci
Kevin Buckley
Gašper Krajzel
Jure Podobnik
Moška športna gimnastika - Člani
Sašo Bertoncelj
Luka Bojanc
Nikolaj Božič
Mark Istenič
Gregor Turk
Ženska športna gimnastika - 2. Stopnja nad 9 let
Mila Hana Breskvar
Aleksandra Golobič Skubin
Julija Herak Bravc
Anabel Kenjalo
Kiara Miljkovič Kren
Ela Zupančič
Ženska športna gimnastika - 3. Stopnja do 10 let
Ula Pegan
Ženska športna gimnastika - 3. Stopnja nad 10 let
Adela Ivanuš Demšar
Vida Javornik
Karin Kraševec
Lina Majcen
Julija Slak
Lara Slak
Valerija Škrinjar
Ženska športna gimnastika - 4. Stopnja
Hana Skubic
Špela Tuma
Zarja Zdovc
Ženska športna gimnastika - 4. Stopnja 13+
Manca Batič
Ana Beber Boštjančič
Nika Jaklič
Nika Kerč
Mila Kos
Ženska športna gimnastika - 5. Stopnja
Daša Demšar
Zarja Grčar
Ženska športna gimnastika - 6. Stopnja
Melina Kovačič
Tina Kozlevčar
Neža Tuma
Ženska športna gimnastika - 7. Stopnja
Barbara Krajzel
Akrobatika - Cicibani (AKR)
Tibor Ivanuš
Andraž Kosec
Arian Mahić Logar
Akrobatika - Mlajši dečki (AKR)
Martin Da Costa Fakin
Arne Grintal Rupert
Brin Širaj
Žiga Toplek
Maj Zalaznik
Akrobatika - Mlajše deklice (AKR)
Mila Hana Breskvar
Aleksandra Golobič Skubin
Julija Herak Bravc
Vida Javornik
Anabel Kenjalo
Karin Kraševec
Lina Majcen
Kiara Miljkovič Kren
Ula Pegan
Julija Slak
Lara Slak
Valerija Škrinjar
Ela Zupančič
Akrobatika - Starejši dečki (AKR)
Tian Beganović
Gašper Kirn
Svit Kolarič
Anže Kolenc
Vid Kordeš
Urh Kunaver
Tilen Mladenov
Nejc Podgoršek
Maks Šorn
Žiga Vidmar
Brin Volovšek
Mai Žmuc
Akrobatika - Starejše deklice (AKR)
Adela Ivanuš Demšar
Nika Kerč
Akrobatika - Mladinci (AKR)
Rok Kaltnekar
Matic Lenassi
Akrobatika - Mladinke (AKR)
Manca Batič
Zarja Grčar
Nika Jaklič
Tina Kozlevčar
Akrobatika - Člani (AKR)
Janez Adamič
Miha Buček
Miha Brodnik
Jan Stanko Černe
Maja Dobnik
Igor Ivanuš
Vanja Kavčič
Gaja Lah
Žan Logar
Sebastijan Piletič
Miha Brodnik
Jan Stanko Černe
Maja Dobnik
Enis Hodžić Lederer
Igor Ivanuš
Gaja Lah
Sebastijan Piletič
Nazaj
Buy now

Login

Lost your password?

X