ŠD Moste
Naslov: Proletarska 3
Matična št.: 5010306000
E-pošta: info@sd-moste.org
Telefon: 01/542 20 80
Predsednik: Mohar Roman
Število registriranih članov pri GZS v letu 2020: 130
Tekmovalci Trenerji Sodniki
Moška športna gimnastika - Obvezne vaje 1
David Levstek
Oiver Pogačnik
Lenart Pohole Malis
Patrik Primožič
Moška športna gimnastika - Obvezne vaje 3
Sergej Aškerc
Erazem Bricelj
Maj Jakše
VID VRATARIĆ
Moška športna gimnastika - Obvezne vaje 4
Lan Bricelj
Tjan Jakše
Tin Ernest Kogoj
Filip POVŠE
Erik Totter
Aleksander TUBIN
Klemen Vratarić
Moška športna gimnastika - Obvezne vaje 5
Luka Ambrožič
Gorazd Gospodarič
Moška športna gimnastika - Kadeti
Erazem Bricelj
Maj Jakše
VID VRATARIĆ
Ženska športna gimnastika - 2. Stopnja do 9 let
Neli Dobrecovič Mohar
Vesna Menegalija
Nikolina Stamenkovič
Zoja Stefanovič
Ula Videtič
Valentina Kim Vižgarda
Ženska športna gimnastika - 2. Stopnja nad 9 let
Zala Kristan
Ženska športna gimnastika - 3. Stopnja do 10 let
Lorelai Đurić
Anja Kolarič
Ženska športna gimnastika - 3. Stopnja nad 10 let
Eva Bastič
Lana Bastič
Klara Čučkin
Mia Mikulandra
Anja Sovinc
Elena Šuman
Tana Zeljković
Zara Zeljković
Ženska športna gimnastika - 4. Stopnja
Elisa Dobrecović Mohar
Brina Primožič
Hana Videtič
Ženska športna gimnastika - 4. Stopnja 13+
Anaja Avguštinčič
Elma Ćehić
Klara Duralija
Lili Keček
Brina Kunaver Ratej
Minja Luketa Topličanec
Erin Sluga
Ajda Šterbenc
Brina Umek
Larisa Zala Vrdelja
Mila Zenkovič
Kaja Zrimšek
Ritmična gimnastika - Mlajše deklice
Tatjana Shlyapnikova
Meleny Suljić
Ritmična gimnastika - Deklice
Maja Cvetković
Nika Čadež
Inja Dobričić
Zoja Hvala
Mila Krašovec
Lara Lavrenčič
Vita Mihalj
Eva Vajda
Ritmična gimnastika - Kadetinje
Lucija Dečko Kronegger
Ema Dizdarević
Iva Grabrijan
Ela Kolar
Vida Konček
Lana Leyla Lebar
Jana Todorovska
Ritmična gimnastika - Mladinke
Lucija Farič
Luna Gregorič
Klara Matkovič
Tija Mihalj
Inka Nemeš
Anja Vajda
Lana Vojin
Maša Žgur
Ritmična gimnastika - Članice
Špela Agić
Maja Bernat
Nina Bernat
Lara Bišćan
Sarah Dizdarević
Neja Grbec
Anja Gregl
Anastasia Gužvić
Dora Kopač
Brigita Krašovec
Živa Lavriša
Lara Nemeš
Neja Plevel
Pia Rogič
Danaja Tomšič
Maruša Tušar
Gimnastika za vse - Cicibani (M)
Vito Kenda
David Levstek
Oiver Pogačnik
Lenart Pohole Malis
Patrik Primožič
Gimnastika za vse - Cicibanke (Ž)
Neli Dobrecovič Mohar
Vesna Menegalija
Nikolina Stamenkovič
Zoja Stefanovič
Ula Videtič
Valentina Kim Vižgarda
Gimnastika za vse - Mlajši dečki (M)
Sergej Aškerc
Erazem Bricelj
Nino Dizdar
Grega Horvat
Maj Jakše
Teodor Kezmić
Zahi Khan
Timotej Košec
Maks Prošek
Elija Štrubelj
VID VRATARIĆ
Gimnastika za vse - Mlajše deklice (Ž)
Eva Bastič
Lana Bastič
Klara Čučkin
Elisa Dobrecović Mohar
Lorelai Đurić
Anja Kolarič
Zala Kristan
Mia Mikulandra
Brina Primožič
Anja Sovinc
Elena Šuman
Hana Videtič
Tana Zeljković
Zara Zeljković
Gimnastika za vse - Starejši dečki (M)
Luka Ambrožič
Lan Bricelj
Oton Furlan
Gorazd Gospodarič
Bor Intihar
Gaj Intihar
Tjan Jakše
Tin Ernest Kogoj
Tilen Pohole Malis
Filip POVŠE
Erik Totter
Aleksander TUBIN
Klemen Vratarić
Vid Vrhovnik
Gimnastika za vse - Starejše deklice (Ž)
Anaja Avguštinčič
Elma Ćehić
Nana Dizdar
Klara Duralija
Eva Hočevar
Lili Keček
Brina Kunaver Ratej
Minja Luketa Topličanec
Ajda Šterbenc
Tanika Vizgirda
Larisa Zala Vrdelja
Mila Zenkovič
Gimnastika za vse - Mladinci (M)
Matej Krivec
Anej Novljan
Oleksandr SHTERLYAYEV
Urh Zajec
Luka Završan
Gimnastika za vse - Mladinke (Ž)
Brina Umek
Kaja Zrimšek
Akrobatika - Cicibani (AKR)
Vito Kenda
David Levstek
Oiver Pogačnik
Lenart Pohole Malis
Patrik Primožič
Akrobatika - Cicibanke (AKR)
Neli Dobrecovič Mohar
Vesna Menegalija
Nikolina Stamenkovič
Zoja Stefanovič
Ula Videtič
Valentina Kim Vižgarda
Akrobatika - Mlajši dečki (AKR)
Sergej Aškerc
Erazem Bricelj
Nino Dizdar
Grega Horvat
Maj Jakše
Teodor Kezmić
Zahi Khan
Timotej Košec
Maks Prošek
Elija Štrubelj
VID VRATARIĆ
Akrobatika - Mlajše deklice (AKR)
Eva Bastič
Lana Bastič
Klara Čučkin
Elisa Dobrecović Mohar
Lorelai Đurić
Anja Kolarič
Zala Kristan
Mia Mikulandra
Brina Primožič
Anja Sovinc
Elena Šuman
Hana Videtič
Tana Zeljković
Zara Zeljković
Akrobatika - Starejši dečki (AKR)
Luka Ambrožič
Lan Bricelj
Oton Furlan
Gorazd Gospodarič
Bor Intihar
Gaj Intihar
Tjan Jakše
Tin Ernest Kogoj
Tilen Pohole Malis
Filip POVŠE
Erik Totter
Aleksander TUBIN
Klemen Vratarić
Vid Vrhovnik
Akrobatika - Starejše deklice (AKR)
Sara Ambrožič
Anaja Avguštinčič
Elma Ćehić
Nana Dizdar
Klara Duralija
Eldina Džambič
Eva Hočevar
Lili Keček
Brina Kunaver Ratej
Minja Luketa Topličanec
Erin Sluga
Ajda Šterbenc
Tanika Vizgirda
Larisa Zala Vrdelja
Mila Zenkovič
Akrobatika - Mladinci (AKR)
Matej Krivec
Anej Novljan
Oleksandr SHTERLYAYEV
Urh Zajec
Luka Završan
Akrobatika - Mladinke (AKR)
Lina Ajkić
Ana Andrejek
Ema Mikeln
Brina Umek
Kaja Zrimšek
Akrobatika - Članice (AKR)
Liza Mikeln
Teja Žižek
Maja Bricelj Ambrožič
Andraž Bricelj
Tina Čas
Tomaž Frumen
Patricija Glinšek
Jan Horvat
Ana Kokalj
Tinka Leskovec
Manca Mohar
Tina Plevnik
Zoya Sagmeister Martini
Andraž Bricelj
Patricija Glinšek
Zoja Marija Ivančič
Zoya Sagmeister Martini
Tina Čas
Ana Kokalj
Tinka Leskovec
Nazaj