Skupščina je najvišji organ Gimnastične zveze Slovenije.

Zapisniki trenutnega mandata organa:

Mag. Damjan Kralj je pričel mandat predsednika Gimnastične zveze Slovenije 1. januarja 2018. V družbi BTC, ki v regiji predstavlja eno izmed vodilnih podjetij na področju upravljanja in razvoja poslovnih nepremičnin, v Sloveniji pa deluje tudi kot eden izmed vodilnih ponudnikov logističnih storitev na področju izdelkov vsakdanje rabe (FMCG), že več kot 15 let prevzema različne vodstvene funkcije in odgovornosti. V okviru enotirnega sistema upravljanja trenutno poleg funkcije glavnega izvršnega direktorja zavzema tudi funkcijo člana upravnega odbora družbe BTC. Diplomiral in magistriral je na Ekonomski fakulteti Univerze v Ljubljani, poleg profesionalne kariere pa je aktiven tudi na različnih športnih in poslovnih volonterskih funkcijah, s čimer udejanja svoje osebno prepričanje v smeri načela vračanja nazaj družbi in okolju. Svoje znanje in izkušnje kot mentor redno deli z mladimi talenti ali slušatelji v okviru različnih poslovnih dogodkov, svoje urnike pa redno dopolnjuje s številnimi rekreativnimi športnimi aktivnostmi.

  • dr. Edvard Kolar, podpredsednik za gospodarsko-organizacijsko področje,
  • Sebastijan Piletič, podpredsednik za strokovno področje,
  • Aljaž Pegan, podpredsednik GZS za stike z regijam,
  • Bernarda Mavrič, predstavnica vrhunskega športa,
  • Sašo Barle, predsednik gimnastike za vse,
  • Peter Frumen, predstavnik regij,
  • Tanja Ploj, predstavnica regij,
  • Mojca Hrženjak, predsednica Odbora za gospodarske dejavnosti,
  • Sašo Bertoncelj, predstavnik aktivnih športnikov,
  • Puljić Željko, kooptirani član,
  • Steiner Luka, kooptirani član.

Povezava do zapisnikov sej je na voljo TUKAJ.

  • Gorazd Podbevšek, predsednik,
  • dr. Peter Glavič, član,
  • Alenka Cotič, članica,
  • Ivana Nedižavec Korada, nadomestna članica,
  • mag. Andrej Pregelj, nadomestna član.
  • Urša Cvetko, predsednica,
  • Lenka Špela Žnidaršič, članica,
  • Alenka Šenk Erpič, članica,
  • Ana Rebov, nadomestna članica.
  • Sebastijan Piletič, predsednik
  • Dejan Jovanović, predsednik SO MŠG
  • Andrej Mavrič, predsednik SO ŽŠG
  • Alena Yakubouskaya, predsednica SO RG
  • Stasja Mehora, predsednica SO GZV
  • Boris Pregelj, predsednik SO AKR
  • Sašo Bertoncelj, predstavnik športnikov
  • dr. Maja Pajek, vodja izobraževalnega programa
  • Nataša Retelj, predstavnik trenerjev

Zapisniki sej organa so na voljo TUKAJ.

  • Dejan Jovanovič, predsednik,
  • Igor Ivanuš, podpredsednik in pomočnik pri meritvah,
  • Sebastijan Piletič, vodja članske in mladinske reprezentance,
  • Franc Rojc, vodja KDI,
  • Aljaž Vogrinec, pomočnik vodje programa KDI,
  • Iztok Prašnički, član,
  • Pečan Matic, član,
  • Gregor Saksida, član,
  • Matic Frumen, član.

Zapisniki sej organa so na voljo na podstrani zapisnikov strokovnih organov Gimnastične zveze Slovenije.

  • Andrej Mavrič, predsednik,
  • Ričard Crnjac, podpredsednik in vodja testiranj,
  • mag. Klemen Bedenik, vodja tekmovalnega sistema po starostnih kategorijah,
  • Bernarda Mavrič, članica,
  • Urban Sever, zadolžen za izvedbo tekmovanj ŽŠG GZS.

Zapisniki sej organa so na voljo na podstrani zapisnikov strokovnih organov Gimnastične zveze Slovenije.

  • Alena Yakubouskaya, predsednica,
  • Viktorija Rus, podpredsednica,
  • Olga Mancevič, vodja programa skupinskih sestave,
  • Alena Saleuyova, vodja individualnega programa.

Zapisniki sej organa so na voljo na podstrani zapisnikov strokovnih organov Gimnastične zveze Slovenije.

  • Stasja Mehora, predsednica,
  • Boris Pregelj, podpredsednik,
  • Urša Jakin, tajnica,
  • Andraž Bricelj, vodja sodniške komisije,
  • Tjaša Flanjak, vodja programa gimnastika,
  • Danimir Azirović, vodja programa gimnastični festivali,
  • Urša Zalar, članica,
  • Matija Komel, član.

Zapisniki sej organa so na voljo na podstrani zapisnikov strokovnih organov Gimnastične zveze Slovenije.

  • Boris Pregelj, predsednik,
  • Jure Kern, podpresednik,
  • Andraž Bricelj, izobraževanje, sodniki, trenerji,
  • Danijel Štraus, vodja program velike prožne ponjave (VPP),
  • Tina Žlender, vodja program TeamGym (TG),
  • Jan Stanko Černe, vodja panoge akrobatika,
  • Danimir Azirović, vodja programa male prožne ponjave (MPP),
  • Jasmina Boromisa, priprava pravilnikov ter zapisnikov,
  • Majda Bertoncelj, zadolžena za članke in drese.

Zapisniki sej organa so na voljo na podstrani zapisnikov strokovnih organov Gimnastične zveze Slovenije.

trenutno razpuščen

Poročanje po načelu zagotavljanja transparentnosti delovanja zveze​ je na voljo na podstrani TUKAJ.

 

Buy now
X