Moška športna gimnastika, članska kategorija

Rok Klavora
Rok Klavora
Sašo Bertoncelj
Sašo Bertoncelj
Luka Bojanc
Luka Bojanc
Jure Pavlica
Jure Pavlica
Luka Kišek
Luka Kišek
Jure Weingerl
Jure Weingerl
Nikolaj Božič
Nikolaj Božič 2

Previous
Next

Ženska športna gimnastika, članska kategorija

Teja Belak
Teja Belak
Tjaša Kysselef
Tjaša Kysselef
Lucija Hribar
Lucija Hribar
Sara King
Sara King
Zala Bedenik
Zala Bedenik
Lara Crnjac
Lara Crnjac
Gaja Žabnikar
Gaja Žabnikar
Brina Plavčak
Brina Plevčak

Previous
Next

Ritmična gimnastika, članska kategorija

Ekaterina Vedeneeva
Ekaterina V
Aleksandra Podgoršek
Aleksandra Podgoršek
Lara Nemeš
Lara Nemeš
Brigita Krašovec
Brigita Krašovec
Tina Hajdinjak
Tina Hajdinjak
Neža Podvratnik
Neža Podvratnik
Neža Podvratnik
Nastja Podvratnik
Katarina Muraus
Katarina Muraus
Ela Lipicar
Ela Lipicar (2)

Previous
Next

Velika prožna ponjava, članska kategorija

Jaka Zorec
Jaka Zorec
Pia Ban
Pia Ban
Žan Zorn
Žan Zorn
Tarin Kulenović
Tarin Kulenović
Janez Adamič
Janez Adamič
Lea Vidic
Lea Vidic
Matej Kranjec
Matej Kranjec
Lara Erniša
Lara Erniša
Miha Buček
Miha Buček
Ajda Šturm
Ajda Šturm
Matjaž Cotič
Matjaž Cotič

Previous
Next

Moška športna gimnastika, mladinska kategorija

Tin Štros
Tin Štros
Tim Jambriško
Tim Jambriško
Matic Gršič
Matic Gršič
Anže Hribar
Anže Hribar
Gregor Rakovič
Gregor Rakovič
Jure Podobnik
Jure Podobnik

Previous
Next

Ženska športna gimnastika, mladinska kategorija

Zala Trtnik
Zala Trtnik
Nina Davidovič
Nina Davidovič
Tia Pavlin Zakovšek
Tia Pavlin Zakovšek
Živa Konič
Živa Konič
Lučka Ravnihar
Lučka Ravnihar
Lea Koren
Lea Koren

Previous
Next

Ritmična gimnastika, mladinska kategorija

Tiana Aksentijevič
Tiana Aksentijevič
Noa Apollonio
Noa Apollonio
Nika Zajc
Nika Zajc
Mia Podvratnik
Mia Podvratnik
Lana Javh Arko
Lana Javh Arko
Karina G Salauyova
Karina G Salauyova
Ela Polak
Ela Polak
Asja Pučnik
Asja Pučnik

Previous
Next

Velika prožna ponjava, mladinska kategorija

Patrik Nemec
Patrik Nemec
Taja Repovš
Taja Repovš
Luka Bodlaj
Luka Bodlaj
Soča Sršen
Soča Sršen
Jure Rupar
Jure Rupar
Petra Arčon
Petra Arčon
Enej Lango
Enej Lango
Luna Kočar
Luna Kočar
Aleks Hvala
Aleks Hvala
Liza Bodlaj
Liza Bodlaj

Previous
Next

Moška športna gimnastika, mlajša kategorija

Boštjan Rakovič
Boštjan Rakovič
Filip Kavnik
Filip Kavnik
Kondrič Maj
Kondrič Maj
Matej Marušič
Matej Marušič
Max Bizjan
Max Bizjan
Timon Strnad Hiter
Timon Strand Hiter
Toni Kastelic
Toni Kastelic

Previous
Next

Ženska športna gimnastika, mlajša kategorija

Vita Prijanovič
Vita Prijanovič
Lana Lederer
Lana Lederer
Ronja GlaŽar Tamše
Ronja Glazar Tamse
Luna Babič
Luna Babič
Luana Lubinič
Luana Lubinič
Ana Korenika
Ana Korenika

Previous
Next

Ritmična gimnastika, mlajša kategorija

Zarja Drevenšek
Zarja Drevensek
Zara Povoden
Zara Povoden
Taša Jagodic
Taša Jagodic (2)
Luna Gregorič
Luna Gregorič
Eli Cof
Eli Cof
Ela Kolar
Ela Kolar
Dora Valant
Dora Valant
Alja Ponikvar
Alja Ponikvar

Previous
Next

Velika prožna ponjava, mlajša kategorija

Lan Bricelj
Lan Bricelj
Nastja Germ
Nastja Germ
Matic Bremec
Matic Bremec
Luna Tepina
Luna Tepina
Luka Ambrožič
Luka Ambrožič
Lina Repovš
Lina Repovš
Gorazd Gospodarič
Gorazd Gospodarič
Lia Prašnikar
Lia Prašnikar

Previous
Next