DRŽAVNO PRVENSTVO V RG A1 PROGRAMU 2006
Osnovne informacije
Začetek: 11.06.2006
Konec: 11.06.2006
Lokcija: Ljubljana
Tip: Državno prvenstvo
Rang: INTERNA pravila
Opis tekmovanja


Državno prvenstvo v A1 programu ritmične gimnastike, 11. 6. 2006


Urnik:

9.00 – sodniški sestanek
9.45 – otvoritev tekmovanja
10.00 – skupinske vaje in nastopi parov/trojic
* 10.00 deklice – skupinska vaja
* 10.45 – kadetinje – skupinska vaja
* 11.05 – mladinke in članice – skupinska vaja
* 11.30 – kadetinje – pari/trojice
* 12.00 – mladinke in članice – pari/trojice
12.40 tekmovanje v individualni konkurenci
* 12.40 – kadetinje
* 13.25 – mladinke
* 14.00 – članice
14.25 – nastopi
14.40 – razglasitev rezultatov

 

 


Štartna lista

* 10.00 deklice – skupinska vaja

EKIPA Tekmovalke
1 GD VRHNIKA 2 Izza Grasseli, Ajda Sedlar, Meta Mramor, Ana Gotvajn, Ema Novak
2 ŠD KRANJ 1 Sara Kondič, Eva Hafnar, Kristina Žižmund, Agnes Bogataj, Kora Šifrer
3 GD VRHNIKA 1 Izza Jerman Slabe, Metka Močilar, Ariana Morić, Klara Lekše
4 DŠRG BRANIK MARIBOR 1 Taja Krajnc, Špela Zorec, Lara Mihajlovič, Lena Kocutar, Zarja Žvan, Vita Zorec
5 DŠRG BRANIK MARIBOR 2 Eneja Uranut, Margit Radolič, Atena Bošnjak, Marša Schlauer, Ana Marija Lubec
6 ŠD KRANJ 3 Lina Jauk, Jera Rogelj, Pika Kristan, Ajda in Edita Zukanovič, Ajda in Eva Puzin, Tinaja Tutta
7 DŠRG BRANIK MARIBOR 3 Nika Najvirt, Kaja Zdravec, Stina Andric, Eva Košar, Ana Škrinjar, Tjaša Eberhart
8 ŠD KRANJ 2 Manca Perdan, Evita Tutta, Eva Kozjek, Izza Sladič, Petra Boltez
9 ŠRG ZALA Lucija Gruden, Iva Vogrič, Neža Jenko, Tina Šket, Ina Golob
10 KRG NARODNI DOM Aleksandra Rutovič, Gaja Lancoš, Kaja Todič, Lucija Jamnik, Larisa Rutovič
11 GD VRHNIKA 3 Dominika Deželak, Meta Kralj, Tinkara Mele, Blažka Rudolf

* 10.45 – kadetinje – skupinska vaja

EKIPA Tekmovalke
1 ŠD KRANJ Eva Lukančič, Asja Marinšek, Jera Stojko, Natalija Klemenc, Tjaša Koren, Jana Finžgar
2 ŠRG ZALA 1 Lara Deu, Emilija Stepan, Tesa Vilar, Ticia Pušnik
3 ŠRG ZALA 2 Lina Jankovič, Metka Sluga, Patricija Klarič Špehar, Sara Velkavrh, Maruša Hladnik
4 DŠRG BRANIK MARIBOR Taja Korpar, Kim Caf, Laura Maleš, Julita Biondič, Nina Purg, Maja Begovič

* 11.05 – mladinke in članice – skupinska vaja

EKIPA Tekmovalke
1 ŠŽ BOR TRST Eleonora Baio, Mateja Mezgec, Daša Ukmar, Irena Magliacane
2 KŠRG ŠIŠKA Urša Pucelj, Maki Bučar, Nika Stepančič, Špela Krajnc, r. K. Kajtazovič
3 ŠRG ZALA Saba Stančič, Hana Čuček, Snežana Nedeljkovič, Laura Leitgeb, r. Tisa Pušnik

* 11.30 – kadetinje – pari/trojice

EKIPA Tekmovalke
1 KRG NARODNI DOM Maja Lojak, Lea Udovč
2 GD VRHNIKA 2 Katja Španja, Anja Trubačev
3 ŠK TWIST NOVA GORICA Eva Ožbot, Ana Simčič, Manca Vules Hrvatin
4 ŠRG ZALA 1 Lina Jankovič, Metka Sluga, Sara Velkavrh
5 DŠRG BRANIK MARIBOR Kim Caf, Maja Begovič
6 KŠRG ŠIŠKA Brina Klaič, Pia Ambrož
7 ŠRG ZALA 2 Amanda Andjelkovič, Pika Remškar
8 GD VRHNIKA 1 Kristina Židanek, Špelca Urbančič


* 12.00 – mladinke in članice – pari/trojice

EKIPA Tekmovalke
1 GD VRHNIKA 1 Ana Oblak, Katja Grum
2 ŠK BLEŠČICA 2 Meta Taljan, Ana Meden
3 ŠK BLEŠČICA 1 Mojca Konda, Lucija Ilič
4 ŠD KRANJ Ajda Armentano, Manja Potočnik
5 ŠRG ZALA 2 Kristina Vidic, Nika Vujadinovič, Taja Remškar
6 ŠRG ZALA 1 Saba Stančič, Hana Čuče

Kotizacija
Rok za prijavo: /
Rok za plačilo kotizacije: /
Rezultati tekmovanja:
Nazaj
Buy now
X