Mag. Damjan Kralj je pričel mandat predsednika Gimnastične zveze Slovenije 1. januarja 2018. V družbi BTC, ki v regiji predstavlja eno izmed vodilnih podjetij na področju upravljanja in razvoja poslovnih nepremičnin, v Sloveniji pa deluje tudi kot eden izmed vodilnih ponudnikov logističnih storitev na področju izdelkov vsakdanje rabe (FMCG), že več kot 15 let prevzema različne vodstvene funkcije in odgovornosti. V okviru enotirnega sistema upravljanja trenutno poleg funkcije glavnega izvršnega direktorja zavzema tudi funkcijo člana upravnega odbora družbe BTC. Diplomiral in magistriral je na Ekonomski fakulteti Univerze v Ljubljani, poleg profesionalne kariere pa je aktiven tudi na različnih športnih in poslovnih volonterskih funkcijah, s čimer udejanja svoje osebno prepričanje v smeri načela vračanja nazaj družbi in okolju. Svoje znanje in izkušnje kot mentor redno deli z mladimi talenti ali slušatelji v okviru različnih poslovnih dogodkov, svoje urnike pa redno dopolnjuje s številnimi rekreativnimi športnimi aktivnostmi.

8. decembra 2021 je bil s podporo vseh delegatov bil izvoljen za nov, drugi mandat na čelu Gimnastične zveze Slovenije za obdobje 2022-2025.

• Aljaž Pegan, podpredsednik za gospodarsko-organizacijsko področje,
  • dr. Edvard Kolar, podpredsednik za strokovno področje,
  • Alenka Šenk Erpič, podpredsednica za stike z regijami,
  • Sebastijan Piletič, predstavnik vrhunskega športa,
  • mag. Jerneja Fišer Kurnik, predstavnica gimnastike za vse,
  • Urša Jakin, predstavnica regij,
  • mag. Klemen Bedenik, predstavnik regij,
  • Sašo Bertoncelj, predsednik Odbora za gospodarske dejavnosti,
  • Luka Bojanc, predstavnik aktivnih športnikov.

Povezava do zapisnikov sej je na voljo TUKAJ.

• Gorazd Podbevšek, član,
  • dr. Peter Glavič, član,
  • Ana Rebov, članica,
  • Mitja Petkovšek, nadomestni član.
  • Urša Cvetko, predsednica,
  • Teja Jamink, članica,
  • Alena Salauyova, članica,
  • Sandra Turk, nadomestna članica.
  • dr. Edvard Kolar, predsednik
  • Aljaž Vogrinec, predsednik SO MŠG
  • mag. Klemen Bedenik, predsednik SO ŽŠG
  • Alena Yakubouskaya, predsednica SO RG
  • Špela Vasić Stepančič, predsednica SO GZV
  • Urša Vrbec, predsednik SO AKR
  • Luka Bojanc, predstavnik športnikov.

Zapisniki sej organa so na voljo TUKAJ.

• Aljaž Vogrinec, predsednik.

Zapisniki sej organa so na voljo na podstrani zapisnikov strokovnih organov Gimnastične zveze Slovenije.

• mag. Klemen Bedenik, predsednik.

• Alena Yakubouskaya, predsednica.

• Špela Vasić Stepančič, predsednica.

• Urša Vrbec, predsednica.

trenutno razpuščen

Poročanje po načelu zagotavljanja transparentnosti delovanja zveze​ je na voljo na podstrani TUKAJ.

Buy now

Lost your password?