ŠK Salto Koper
Naslov: Bertoki, Sermin 071 B
Matična št.: 4036719000
E-pošta: Info@salto.si
Telefon: 070300200
Predsednik: Jakin Urša
Število registriranih članov pri GZS v letu 2020: 87
Tekmovalci Trenerji Sodniki
Ženska športna gimnastika - 1. Stopnja do 8 let
MILA BABIČ
Nuša Gregorič
LEA JAKAC
Victoria Košutar Sidique
Hana Kovačič
TINA KUGONIC
Lili Oblak
Elisabeth Liliana Panareo
Rea Preglej
Ana Sirk
Ženska športna gimnastika - 2. Stopnja do 9 let
KORINA BENKIČ
Neža pepelko
Gaja Ražman
Lana Elisabet Umer
EMA URBANČIČ
Ženska športna gimnastika - 2. Stopnja nad 9 let
Ana Rušnjak
Ženska športna gimnastika - 3. Stopnja do 10 let
EMILY ALAO
VITA GOMBAČ
SARA KATIČ
Tia Šavle
Sofija Šmitran
PIA ŽERAK
Ženska športna gimnastika - 3. Stopnja nad 10 let
Celeste Krajnik
Ženska športna gimnastika - 4. Stopnja
Triša Jurkovič
Nea Kogoj
Maja Perič
Ilaria Stančič
Naja Vinčec
Hana Vodopija
Ženska športna gimnastika - 4. Stopnja 13+
Gaja Pavlica
Maja Rušnjak
Selina Toffoletti
Aleksandra Vulić
Ženska športna gimnastika - 5. Stopnja
Karin Cerkvenik
Eva Kavčič
Kaja Kocjančič
Naša Koželj
Anja Zornada
Ženska športna gimnastika - 6. Stopnja
Eda Alagić
Naja Homec
Diti Kljun
Maruša Lovrečič
Pika Vuk
Ženska športna gimnastika - 7. Stopnja
Alessia Stančič
Lana Vatovec
Ženska športna gimnastika - Nacionalna stopnja
TEJA MRAK
Meta Muženič
Ronja Pražnikar
Teja Prodan
Zoja Ulaga
Ženska športna gimnastika - Mlajše deklice(ŽŠG)
MAŠA Jurkovič
SOFIA MARSIČ
Ilari Vršič
Ženska športna gimnastika - Starejše deklice (ŽŠG)
Ema Akrapovič
Nelly Čuček
Ženska športna gimnastika - Kadetinje (ŽŠG)
Luna Babič
Ana Korenika
Luana Lubinič
Franka Marić
Ženska športna gimnastika - Mladinke (ŽŠG)
Lea Koren
Gimnastika za vse - Cicibanke (Ž)
MILA BABIČ
KORINA BENKIČ
LEA JAKAC
Hana Kovačič
TINA KUGONIC
Neža pepelko
Gaja Ražman
Lana Elisabet Umer
EMA URBANČIČ
Gimnastika za vse - Mlajši dečki (M)
Jan Kavčič
KRIS RAŽMAN MURTIČ
Gimnastika za vse - Mlajše deklice (Ž)
EMILY ALAO
VITA GOMBAČ
Triša Jurkovič
Nea Kogoj
Maja Perič
Tia Šavle
Sofija Šmitran
PIA ŽERAK
Gimnastika za vse - Starejši dečki (M)
Tinej Hrvatin
Stash Marušič
Gimnastika za vse - Starejše deklice (Ž)
Eda Alagić
Karin Cerkvenik
Naja Homec
Eva Kavčič
Diti Kljun
Naša Koželj
Maruša Lovrečič
Gaja Pavlica
Maja Rušnjak
Ilaria Stančič
Selina Toffoletti
Lana Vatovec
Hana Vodopija
Pika Vuk
Anja Zornada
Gimnastika za vse - Mladinci (M)
Lucas Marušič
Gimnastika za vse - Mladinke (Ž)
Ronja Pražnikar
Alessia Stančič
Zoja Ulaga
Aleksandra Vulić
Akrobatika - Starejše članice (AKR) (Ž)
Urša Jakin
Mia Rajčevič
Špela Vasič Stepančič
Akrobatika - Cicibanke (AKR)
MILA BABIČ
KORINA BENKIČ
LEA JAKAC
Victoria Košutar Sidique
Hana Kovačič
TINA KUGONIC
Lili Oblak
Elisabeth Liliana Panareo
Neža pepelko
Rea Preglej
Gaja Ražman
Ana Sirk
Lana Elisabet Umer
EMA URBANČIČ
Akrobatika - Mlajši dečki (AKR)
Nick Ferran Semolič
Jan Kavčič
KRIS RAŽMAN MURTIČ
Akrobatika - Mlajše deklice (AKR)
Ema Akrapovič
Neja Akrapović
EMILY ALAO
Luna Babič
Nelly Čuček
EMILY DUCMAN
VITA GOMBAČ
MAŠA Jurkovič
Triša Jurkovič
SARA KATIČ
Gaja Klabjan
Nea Kogoj
Celeste Krajnik
Luana Lubinič
Neža Majcen
SOFIA MARSIČ
Maja Perič
Maša Pižent
Ana Rušnjak
Tia Šavle
Sofija Šmitran
Naja Vinčec
Ilari Vršič
PIA ŽERAK
Akrobatika - Starejši dečki (AKR)
Tinej Hrvatin
Stash Marušič
Akrobatika - Starejše deklice (AKR)
Eda Alagić
Karin Cerkvenik
Naja Homec
Eva Kavčič
Diti Kljun
Kaja Kocjančič
Lea Koren
Ana Korenika
Naša Koželj
Maruša Lovrečič
Allegra Lus Castamagna
Franka Marić
Gaja Pavlica
Hana Poropat
Maja Rušnjak
Ilaria Stančič
Selina Toffoletti
Lana Vikić
Hana Vodopija
Pika Vuk
Anja Zornada
Akrobatika - Mladinci (AKR)
Lucas Marušič
Nejc Odar
Akrobatika - Mladinke (AKR)
Meta Muženič
Tjaša Odar
Ronja Pražnikar
Teja Prodan
Alessia Stančič
Zoja Ulaga
Lana Vatovec
Aleksandra Vulić
Akrobatika - Člani (AKR)
Borut Gregorič
Jan Malej
GAŠPER MARSETIČ
Gregor Šimac
PRIMOŽ VIŽIN
Akrobatika - Članice (AKR)
Martina Binkar
TEJA MRAK
Gaja Pištolac
Vesna Stavrev
Nazaj
Buy now

Login

Lost your password?

X