ŠK Salto Koper
Naslov: Bertoki, Sermin 071 B
Matična št.: 4036719000
E-pošta: Info@salto.si
Telefon: 070300200
Predsednik: Jakin Urša
Število registriranih članov pri GZS v letu 2020: 83
Tekmovalci Trenerji Sodniki
Ženska športna gimnastika - 1. Stopnja do 8 let
Nuša Gregorič
Lili Oblak
Elisabeth Liliana Panareo
Ana Sirk
Ženska športna gimnastika - 1. Stopnja nad 8 let
Ginevra Veronelli
Ženska športna gimnastika - 2. Stopnja do 9 let
MILA BABIČ
LEA JAKAC
Hana Kovačič
TINA KUGONIC
Rea Preglej
Ženska športna gimnastika - 3. Stopnja do 10 let
KORINA BENKIČ
Victoria Košutar Sidique
Gaja Ražman
Lana Elisabet Umer
EMA URBANČIČ
Ženska športna gimnastika - 4. Stopnja
EMILY ALAO
VITA GOMBAČ
SARA KATIĆ
Nea Kogoj
Noela Stavrev Novak
Tia Šavle
Sofija Šmitran
PIA ŽERAK
Ženska športna gimnastika - 4. Stopnja 13+
Celeste Annabella Krajnik
Gaja Pavlica
Maja Rušnjak
Ilaria Stančič
Hana Vodopija
Ženska športna gimnastika - 5. Stopnja
Eva Kavčič
Naša Koželj
Selina Toffoletti
Naja Vinčec
Aleksandra Vulić
Ženska športna gimnastika - 6. Stopnja
Eda Alagić
Karin Cerkvenik
Naja Homec Binder
Diti Kljun
Kaja Kocjančič
Maruša Lovrečič
Pika Vuk
Anja Zornada
Ženska športna gimnastika - 7. Stopnja
Lana Vatovec
Ženska športna gimnastika - Nacionalna stopnja
TEJA MRAK
Meta Muženič
Ronja Pražnikar
Teja Prodan
Zoja Ulaga
Ženska športna gimnastika - Mlajše deklice(ŽŠG)
MAŠA Jurkovič
SOFIA MARSIČ
Ženska športna gimnastika - Starejše deklice (ŽŠG)
Ema Akrapović
Ilari Vršič
Ženska športna gimnastika - Kadetinje (ŽŠG)
Luna Babić
Nelly Čuček
Luana Lubinič
Franka Marić
Ženska športna gimnastika - Mladinke (ŽŠG)
Ana Korenika
Ženska športna gimnastika - Članice (ŽŠG)
Lea Koren
Akrobatika - Cicibanke (AKR)
MILA BABIČ
Nuša Gregorič
LEA JAKAC
Victoria Košutar Sidique
Hana Kovačič
TINA KUGONIC
Lili Oblak
Elisabeth Liliana Panareo
Rea Preglej
Gaja Ražman
Ana Sirk
Akrobatika - Mlajši dečki (AKR)
Jan Kavčič
Akrobatika - Mlajše deklice (AKR)
Ema Akrapović
Neja Akrapović
EMILY ALAO
KORINA BENKIČ
EMILY DUCMAN
SARA KATIĆ
Nea Kogoj
Neža Majcen
Maša Pižent
Noela Stavrev Novak
Tia Šavle
Sofija Šmitran
Lana Elisabet Umer
EMA URBANČIČ
Ginevra Veronelli
Ilari Vršič
PIA ŽERAK
Akrobatika - Starejši dečki (AKR)
Tinej Hrvatin
Stash Marušič
Akrobatika - Starejše deklice (AKR)
Nelly Čuček
Naja Homec Binder
INA JERMAN
Triša Jurkovič
Eva Kavčič
Gaja Klabjan
Kaja Kocjančič
Ana Korenika
Naša Koželj
Celeste Annabella Krajnik
Maruša Lovrečič
Luana Lubinič
Franka Marić
Hana Poropat
Maja Rušnjak
Ilaria Stančič
Lana Vikić
Naja Vinčec
Hana Vodopija
Pika Vuk
Anja Zornada
Akrobatika - Mladinci (AKR)
Lucas Marušič
Nejc Odar
Akrobatika - Mladinke (AKR)
Eda Alagić
Karin Cerkvenik
Diti Kljun
Lea Koren
Meta Muženič
Gaja Pavlica
Ronja Pražnikar
Selina Toffoletti
Zoja Ulaga
Lana Vatovec
Aleksandra Vulić
Akrobatika - Člani (AKR)
Žan Carli
Borut Gregorič
Jan Malej
GAŠPER MARSETIČ
MATIJA SIVEC
Gregor Šimac
PRIMOŽ VIŽIN
Akrobatika - Članice (AKR)
Urša Jakin
Tjaša Odar
Borut Gregorič
Urša Jakin
Vesna Stavrev
Špela Vasić Stepančič
Gregor Šimac
Špela Vasić Stepančič
Robin Žorž
Nazaj