ŠD GIB Šiška
Naslov: Drenikova 32
Matična št.: 5135206000
E-pošta: info@gib-sport.com
Telefon: 01/505 67 38
Predsednik: Benedik Gaber
Število registriranih članov pri GZS v letu 2020: 134
Tekmovalci Trenerji Sodniki
Ženska športna gimnastika - 1. Stopnja do 8 let
Nia Bele
Saira Delagić
Nairi Dobrić
Zala Mlakar
Lexi Potočnik
Ava Sedej
Taja Vuković
Ženska športna gimnastika - 1. Stopnja nad 8 let
Zara Boštic
Ana Lina Capuder Oblak
Anna Lina Golob
Veronika Može
Mia Savić
Julija Sušnik
Zoja Zemljič
Ženska športna gimnastika - 2. Stopnja do 9 let
Ana Copič
Nuša Rihar
Sofia Rupnik
Karin Saje
Yaroslava Topal
Rea Vidmar
Ženska športna gimnastika - 2. Stopnja nad 9 let
Kiara Bolta
Nadja Centrih Zorn
Pika Karer
Sara Karim
Alja Korošec
Lola Košir
Triša Lovše Pepelnak
Olivia Makuc
Lira Najger
Ana Pestotnik Stres
Pia Pondelak
Mija Repanšek
Maša Roglič
Kiara Starič
Lena Stubelj
Ava Tacar Jenič
Zala Vidmar
Nina Lena Zore Čop
Ženska športna gimnastika - 3. Stopnja nad 10 let
Ela Minu Lavrič
Lara Bavdek
Ina Bele
Ela Bishop
Brina Breznik
Marisa Budimlič
Ela Černe
Zoja Grum Katanić
Ini Hribar
Tara Jakšić- Malešič
Mara Jug Nikolić
Tinkara Kambič
Leonora Sofija Kogovšek
Lara Kremžar
Živa Krivorotov
Lara Ličen
Tjaša Logonder
Lina Dolores Lukanc
Neja Matelič Conti
Diana Aleksandra Mekina
Ana Nardin
Maša Perko
Naja Špan
Vita Vladović
Ženska športna gimnastika - 4. Stopnja
Ilvana Botonjić
Ana Golob Matzele
Nika Ivšek Kovič
Sofia Knez
Kristina Rolih
Taja Tomažin
Ela Volovšek
Ženska športna gimnastika - 4. Stopnja 13+
Tinkara Barle Čuk
Ajša Kuzmič
Lina Sajevic
Ženska športna gimnastika - 5. Stopnja
Eva Bernardič
Lora Cajnko Caf
Mia Chen
Varja Eniko
Neli Hoenigsman
Alina Khairutdinova
Emilija Koštrun
Brina Oblak
ZOJA PLANINC
Tara Potočnik Honigsman
Liza Rigler
Ženska športna gimnastika - 6. Stopnja
Zoja Bežan
Lina Blažina
Pia Blažina
Maja Kresal
Tara Mohorčič Božič
Lana Predanič
Živa Žagar
Ženska športna gimnastika - 7. Stopnja
Nadja Brišnik
Daša Djurica
Maša Erjavec
Pia Kumelj
Taja Rihtar Godler
Tinkara Vidovič
Ženska športna gimnastika - Nacionalna stopnja
Leja Petrič
Ženska športna gimnastika - Mlajše deklice(ŽŠG)
Taja Orel
Julija Radivojevič
Ženska športna gimnastika - Starejše deklice (ŽŠG)
Zala Škrinjar
Ženska športna gimnastika - Kadetinje (ŽŠG)
Ronja Glažar Tamše
Ula Makuc
Aja Ota
Ženska športna gimnastika - Mladinke (ŽŠG)
Anna Malkova
Lučka Ravnihar
Sara Tomažin
Lia Zvonar
Ženska športna gimnastika - Članice (ŽŠG)
Lara Crnjac
Nina Davidović
Hana Golob
Živa Konič
Meta Kunaver
Pavlina Marušič
Tia Pavlin Zakovšek
Brina Plevčak
Zala Trtnik
Gaja Žabnikar
Akrobatika - Starejše deklice (AKR)
Tara Mohorčič Božič
Lana Predanič
Akrobatika - Mladinke (AKR)
Zoja Bežan
Nadja Brišnik
Daša Djurica
Hana Golob
Maja Kresal
Pia Kumelj
Akrobatika - Članice (AKR)
Janina Benedik
Maša Erjavec
Meta Kunaver
Pavlina Marušič
Leja Petrič
Taja Rihtar Godler
Tinkara Vidovič
Katarina Bolković Šinkovec
Lara Crnjac
Ričard Crnjac
Goran Deronjić
Rebeka Domanjko
Liza Jovanovič
Naja Miklič
Brina Plevčak
Ajda Premrl
Urban Sever
Vesna Stare Crnjac
Lara Vidmar
Lina Vozny
Alenka Zupančič Strnad
Nina Domanjko
Ivana Kamnikar
Ajda Premrl
Ajda Puterle
Vesna Stare Crnjac
Lina Vozny
Ivana Kamnikar
Laura Zabret
Nazaj