ŠD Center Maribor
Naslov: Mladinska 12a
Matična št.: 5093309000
E-pošta: sd.center.maribor@gmail.com
Telefon: 040 858 815
Predsednik: Domanjko Jernej
Število registriranih članov pri GZS v letu 2020: 62
Tekmovalci Trenerji Sodniki
Moška športna gimnastika - Obvezne vaje 1
Alan Derlić
Jan Unuk
Moška športna gimnastika - Obvezne vaje 2
Rok Britvič
Vasja Hojs Rakić
Samo Paušič
Ajan Simić
Moška športna gimnastika - Obvezne vaje 3
Luka Britvič
Jan Emeršič
Julijan Gumze Prinzhorn
Žan Luka Kreft
Vid Lukačič
Tine Robič
Vid Türk
Gal Unuk
Moška športna gimnastika - Obvezne vaje 4
Luka Debevc Damiš
Jurij Horvat
Filip Kavnik
Niki Kegl
Nik Lukačič
Mattia Planinšek
Boštjan Rakovič
Patrik Sobotič
Andraž Vadnjal
Moška športna gimnastika - Obvezne vaje 5
Oskar Fundak
Maj Kondrič
Moška športna gimnastika - Kadeti
Oskar Fundak
Filip Kavnik
Niki Kegl
Maj Kondrič
Nik Lukačič
Boštjan Rakovič
Moška športna gimnastika - Mladinci
Matej Jovanovski
Gregor Rakovič
Tin Štros
Moška športna gimnastika - Člani
Dino Boshnjak
Sven Jug
Mai Leskovar
Jure Weingerl
Ženska športna gimnastika - 4. Stopnja
Lia Koren
Zala Petelinšek
Ženska športna gimnastika - 5. Stopnja
Hana Paušič
Yelyzaveta Serhach
Ženska športna gimnastika - Mlajše deklice(ŽŠG)
Hana Kostov
Hana Škrubej
Laura Zver
Ženska športna gimnastika - Starejše deklice (ŽŠG)
Larisa Bedenik
Arya Hojs Rakić
Živa Jurkovič
Lara Kavnik
Ženska športna gimnastika - Kadetinje (ŽŠG)
Analina Emily Belec
Ana Kos
Ženska športna gimnastika - Mladinke (ŽŠG)
Neža Bajec
Anina Černoga Šlehta
Vita Reich
Laura Zorko
Ženska športna gimnastika - Članice (ŽŠG)
Zala Bedenik
Eva Breznik
Sara King
Neli Reich
Akrobatika - Cicibani (AKR)
Rok Britvič
Alan Derlić
Vasja Hojs Rakić
Samo Paušič
Ajan Simić
Jan Unuk
Akrobatika - Cicibanke (AKR)
Lia Koren
Hana Kostov
Zala Petelinšek
Hana Škrubej
Laura Zver
Akrobatika - Mlajši dečki (AKR)
Luka Britvič
Jan Emeršič
Julijan Gumze Prinzhorn
Filip Kavnik
Niki Kegl
Žan Luka Kreft
Vid Lukačič
Mattia Planinšek
Boštjan Rakovič
Tine Robič
Vid Türk
Gal Unuk
Akrobatika - Mlajše deklice (AKR)
Larisa Bedenik
Arya Hojs Rakić
Živa Jurkovič
Lara Kavnik
Hana Paušič
Yelyzaveta Serhach
Akrobatika - Starejši dečki (AKR)
Luka Debevc Damiš
Oskar Fundak
Jurij Horvat
Maj Kondrič
Nik Lukačič
Patrik Sobotič
Andraž Vadnjal
Akrobatika - Starejše deklice (AKR)
Neža Bajec
Analina Emily Belec
Anina Černoga Šlehta
Ana Kos
Vita Reich
Laura Zorko
Akrobatika - Mladinci (AKR)
Matej Jovanovski
Gregor Rakovič
Tin Štros
Akrobatika - Mladinke (AKR)
Zala Bedenik
Neli Reich
Akrobatika - Člani (AKR)
Dino Boshnjak
Sven Jug
Mai Leskovar
Jure Weingerl
Akrobatika - Članice (AKR)
Eva Breznik
Sara King
Klemen Bedenik
Marianna Bedenik
Mojca Bencik
Dino Boshnjak
Ekaterina Faskhutdinova
Jerneja Fišer Kurnik
Srečko Namestnik
Nadja Petrovič
Aljaž Vogrinec
Tina Žlender
Klemen Bedenik
Jerneja Fišer Kurnik
Srečko Namestnik
Aljaž Vogrinec
Tina Žlender
Nazaj
Buy now

Login

Lost your password?

X