GZS /
Članice / Članica
Pošlji prijatelju Verzija za tisk

GD Novo mesto

GD Novo mesto
Naziv: GD Novo mesto
Naslov: Župančičevo sprehajališče 1
Davčna št.: 90316444
Matična št.: 5006520000
E-pošta: gimnastika.nm@gmail.com
Telefon: 031 343 233
Spletna stran: www.gimnastika-nm.si
Predsednik: Šenk Erpič Alenka
Število registriranih članov pri GZS v letu 2019: 77



Ženska športna gimnastika - 1. Stopnja do 8 let

Brulc Mia
Erak Julija
Kastelic Maša
Koželj Leja
Kuhar Iza
Ogorevc Galja
Papež Nana Tia
Poglavc Luna

Ženska športna gimnastika - 1. Stopnja nad 8 let

Kocjančič Špela
Matoš Klara
Mihalič Sara
Ramuta Sara
Zuanović Neca

Ženska športna gimnastika - 2. Stopnja do 9 let

Černe Brina
Dolinar Vita
Lorena Čengija
Mali Neža
Primc Neža
Tomažin Sara
Zagorc Nika

Ženska športna gimnastika - 2. Stopnja nad 9 let

Arnuš Julija
Ban Pika
Kastelic Živa
Mihalič Golob Kim
Mlakar Ajda
Uhan Anja
Vidic Pekolj Ruby

Ženska športna gimnastika - 3. Stopnja do 10 let

Vidic Kaja

Ženska športna gimnastika - 3. Stopnja nad 10 let

Belavič Nika
Hočevar Tija
Može Larisa
Ovniček Tina
Tomažič Ema

Ženska športna gimnastika - 4. Stopnja

Kapš Meta

Ženska športna gimnastika - 5. Stopnja

Klobčaver Ula
Lalić Gaja
Podboj Kaja
Zajc Angelika

Ženska športna gimnastika - 6. Stopnja

Bogataj Ajda
Klobučar Gaja
Sadek Katarina
Šterk Klara

Ženska športna gimnastika - Mlajše deklice(ŽŠG)

Cvelbar Melanie
Tomažič Živa

Ženska športna gimnastika - Mladinke (ŽŠG)

Oberč Lana

Ženska športna gimnastika - Članice (ŽŠG)

Zaman Maja

Gimnastika za vse - Cicibani (M)

Mrak Vid

Gimnastika za vse - Mlajši dečki (M)

Ilovar Ivan
Košmerl Bon
Milosavljević Vanja
Plantan Aljaž
Radovan Žan
Selan Lovro

Gimnastika za vse - Starejši dečki (M)

Ilovar Luka
Klančar Nejc
Kulovec Val
Luzar Oskar
Pureber Gašper
Špes Lev
Tomažič Teo
Utenkar Gal
Vidmar Gašper

Gimnastika za vse - Mladinci (M)

Brodnik Tim
Hvala Jakob
Kapš Miha
Lovše Domen

Akrobatika - Cicibani (AKR)

Mrak Vid

Akrobatika - Mlajši dečki (AKR)

Ilovar Ivan
Košmerl Bon
Milosavljević Vanja
Plantan Aljaž
Radovan Žan
Selan Lovro

Akrobatika - Starejši dečki (AKR)

Ilovar Luka
Klančar Nejc
Kulovec Val
Luzar Oskar
Pureber Gašper
Špes Lev
Tomažič Teo
Utenkar Gal
Vidmar Gašper

Akrobatika - Mladinci (AKR)

Brodnik Tim
Hvala Jakob
Kapš Miha
Lovše Domen


Prihajajoči dogodki
16.11.2019
47. HOLYJEV MEMORIAL 2019 Športna dvorana Brežice, Černelčeva cesta 10
47. HOLYJEV MEMORIAL 2019 več >
16.11.2019
Pokal Slovenije individualno v RG 2019 Gimnastični center Ljubljana, Koprska 29
Pokal Slovenije individualno v RG 2019 več >
16.11.2019
Memorial Jan Gajdoš 2019 Brno
Memorial Jan Gajdoš 2019 več >
16.11.2019
POKAL SLOVENIJE V RITMIČNI GIMNASTIKI 2019  INDIVIDUALNE SESTAVE Gimnastični center Ljubljana, Koprska ulica 29, Ljubljana
POKAL SLOVENIJE V RITMIČNI GIMNASTIKI 2019 INDIVIDUALNE SESTAVE več >
Arhiv dog.: Prihodnji • Pretekli
Sponzorji

STARIM


PETROL D.D.


Telekom Slovenije d.d.


Zavarovalnica Triglav d.d.


Inštitut za medicino in šport (IMŠ)


Imagine d.o.o.


BTC d.d.


Programe GZS sofinincirata

Olimpijski komite Slovenije


Fundacija za šport


Ministrstvo za šolstvo in šport