GZS /
Članice / Članica
Pošlji prijatelju Verzija za tisk

ŠK Salto Koper

Naziv: ŠK Salto Koper
Naslov: Bertoki, Sermin 071 B
Davčna št.: 49968793
Matična št.: 4036719000
E-pošta: Info@salto.si
Telefon: 070300200
Spletna stran: www.salto.si
Predsednik: Jakin Urša
Datum ustanovitve: 11.10.2011
Število registriranih članov pri GZS v letu 2020: 84



Ženska športna gimnastika - 2. Stopnja do 9 let

ALAO EMILY
BENKIČ KORINA
DELIĆ ALMA
DUCMAN EMILY
GOMBAČ VITA
Hrvatin Melanie
KATIC SARA
KOBLAR AJA
MATELIČ JANA
Ražman Gaja
SEMAN LARA

Ženska športna gimnastika - 3. Stopnja do 10 let

Jurkovič MAŠA
Perič Maja
Šavle Tia
Šmitran Sofija
ŽERAK PIA

Ženska športna gimnastika - 4. Stopnja

GRIMŠEK VERONIKA
Plaznik Tara
Stančič Ilaria
Toffoletti Selina

Ženska športna gimnastika - 5. Stopnja

Alagič Eda
Cerkvenik Karin
Homec Naja
Kavčič Eva
Kljun Diti
Koželj Naša
Lovrečič Maruša
Placer Gaja
Stojanovič Zarja Erika
Zornada Anja

Ženska športna gimnastika - 6. Stopnja

Pražnikar Ronja
Stančič Alessia
Ulaga Zoja
Vatovec Lana

Ženska športna gimnastika - Nacionalna stopnja

Janežič Katja
MRAK TEJA
Muženič Meta
Prodan Teja
Sabadin Zana

Ženska športna gimnastika - Mednarodna stopnja

Sabadin Ela

Ženska športna gimnastika - Mlajše deklice(ŽŠG)

Akrapovič Ema
Kogoj Nea
MARSIČ SOFIA
Vršič Ilari

Ženska športna gimnastika - Starejše deklice (ŽŠG)

Babič Luna
Čuček Nelly
Lubinič Luana
Marić Franka
Vinčec Naja

Ženska športna gimnastika - Kadetinje (ŽŠG)

Korenika Ana
Vuk Pika

Ženska športna gimnastika - Mladinke (ŽŠG)

Koren Lea

Gimnastika za vse - Cicibani (M)

Vuk TIM

Gimnastika za vse - Cicibanke (Ž)

ALAO EMILY
BENKIČ KORINA
DELIĆ ALMA
DUCMAN EMILY
GOMBAČ VITA
Hrvatin Melanie
Jurkovič MAŠA
KATIC SARA
KOBLAR AJA
MARSIČ SOFIA
MATELIČ JANA
Ražman Gaja
SEMAN LARA
Šavle Tia
Šmitran Sofija
Vršič Ilari
ŽERAK PIA

Gimnastika za vse - Mlajši dečki (M)

Kavčič Jan
Marušič Stash
Pižent Rok
RAŽMAN MURTIČ KRIS
Troha Vid
Vatovec Ryan

Gimnastika za vse - Mlajše deklice (Ž)

Akrapovič Ema
Čuček Nelly
GRIMŠEK VERONIKA
Kavčič Eva
Kogoj Nea
Koželj Naša
Perič Maja
Placer Gaja
Stančič Ilaria
Stojanovič Zarja Erika
Vinčec Naja
Zornada Anja

Gimnastika za vse - Starejši dečki (M)

Benčič Filip
Hrvatin Tinej
Marušič Lucas
Pobega Matic
Štravs Tristan

Gimnastika za vse - Starejše deklice (Ž)

Alagič Eda
Cerkvenik Karin
Homec Naja
Kljun Diti
Lovrečič Maruša
Plaznik Tara
Pražnikar Ronja
Stančič Alessia
Toffoletti Selina
Ulaga Zoja
Vatovec Lana
Vuk Pika

Gimnastika za vse - Mladinci (M)

Malej Tilen

Gimnastika za vse - Mladinke (Ž)

Janežič Katja
Korenika Mia
Muženič Meta
Prodan Teja

Gimnastika za vse - Člani (M)

Carli Žan
Čurčič Denis
DONEV TRAJČE
Eller Jan
Malej Jan
MARSETIČ GAŠPER
Novak Timotej
Šimac Gregor
VIŽIN PRIMOŽ

Gimnastika za vse - Članice (Ž)

Binkar Martina
Jakin Urša
MRAK TEJA
Pištolac Gaja
Sabadin Ela
Sabadin Zana
Vasič Stepančič Špela

Akrobatika - Starejši člani (AKR) (M)

Čurčič Denis

Akrobatika - Starejše članice (AKR) (Ž)

Jakin Urša
Vasič Stepančič Špela

Akrobatika - Cicibani (AKR)

Vuk TIM

Akrobatika - Cicibanke (AKR)

ALAO EMILY
BENKIČ KORINA
DELIĆ ALMA
DUCMAN EMILY
GOMBAČ VITA
Hrvatin Melanie
Jurkovič MAŠA
KATIC SARA
KOBLAR AJA
MARSIČ SOFIA
MATELIČ JANA
Ražman Gaja
SEMAN LARA
Šavle Tia
Šmitran Sofija
Vršič Ilari
ŽERAK PIA

Akrobatika - Mlajši dečki (AKR)

Kavčič Jan
Marušič Stash
Pižent Rok
RAŽMAN MURTIČ KRIS
Troha Vid
Vatovec Ryan

Akrobatika - Mlajše deklice (AKR)

Akrapovič Ema
Babič Luna
Čuček Nelly
GRIMŠEK VERONIKA
Kavčič Eva
Kogoj Nea
Koželj Naša
Lubinič Luana
Marić Franka
Perič Maja
Placer Gaja
Stančič Ilaria
Stojanovič Zarja Erika
Vinčec Naja
Zornada Anja

Akrobatika - Starejši dečki (AKR)

Benčič Filip
Hrvatin Tinej
Marušič Lucas
Pobega Matic
Štravs Tristan

Akrobatika - Starejše deklice (AKR)

Alagič Eda
Cerkvenik Karin
Homec Naja
Kljun Diti
Koren Lea
Korenika Ana
Lovrečič Maruša
Plaznik Tara
Pražnikar Ronja
Stančič Alessia
Toffoletti Selina
Ulaga Zoja
Vatovec Lana
Vuk Pika

Akrobatika - Mladinci (AKR)

Malej Tilen

Akrobatika - Mladinke (AKR)

Janežič Katja
Korenika Mia
Muženič Meta
Prodan Teja

Akrobatika - Člani (AKR)

Carli Žan
DONEV TRAJČE
Eller Jan
Malej Jan
MARSETIČ GAŠPER
Novak Timotej
Šimac Gregor
VIŽIN PRIMOŽ

Akrobatika - Članice (AKR)

Binkar Martina
MRAK TEJA
Pištolac Gaja
Sabadin Ela
Sabadin Zana


Prihajajoči dogodki
17.9.2020
Osijek, Hrvaška
Platinum Cup Osijek 2020 več >
26.9.2020
Ukrainian International Cup Kijev 2020 Kijev, Ukrajina
Ukrainian International Cup Kijev 2020 več >
1.10.2020
Svetovni pokal v MŠG in ŽŠG Szombathely 2020 Szombathely, Madžarska
Svetovni pokal v MŠG in ŽŠG Szombathely 2020 več >
15.10.2020
Gym festival Trnava 2020 Trnava, Češka
Gym festival Trnava 2020 več >
Arhiv dog.: Prihodnji • Pretekli
Sponzorji

Športna Loterija Slovenije


Incertus d.o.o.


MERKUR trgovina, d.o.o.


Elektronsko pismo Pošte Slovenije d.o.o.


STARIM


PETROL D.D.


Telekom Slovenije d.d.


Zavarovalnica Triglav d.d.


Inštitut za medicino in šport (IMŠ)


Imagine d.o.o.


BTC d.d.


Programe GZS sofinincirata

Olimpijski komite Slovenije


Fundacija za šport


Ministrstvo za šolstvo in šport