GZS /
Članice / Članica
Pošlji prijatelju Verzija za tisk

ŠD Sokol Bežigrad

Naziv: ŠD Sokol Bežigrad
Naslov: Trg 9. maja 1
Davčna št.: 69116601
Matična št.: 5134994000
E-pošta: info@sokolbezigrad.si
Telefon: 041 765 621
Predsednik: Pregelj Andrej
Število registriranih članov pri GZS v letu 2019: 97



Moška športna gimnastika - Obvezne vaje 2

Bogdan Nikola
Knafelc Matias
Smolovskii Artur
SMREKAR VOSKOBOJNIK VITO
Sušnik Tadej

Moška športna gimnastika - Obvezne vaje 3

Antončič Maks
Bračič Žiga
Hribar Nejc
Sternad Lovro
Vidmar Mik
Winkler Vengust Lev

Moška športna gimnastika - Obvezne vaje 4

Kofol Tristan
Kolar Anže
Obal Julij Jan
Petrenko Andrei
Petrič Maj Blaž

Moška športna gimnastika - Obvezne vaje 5

Bodlaj Luka
Hribar Anže
Jelen Vrbovšek Vid
KOROŠEC SIMON
Mehle Šipoš Blaž
Počkaj Jaka
Wagner Nejc

Moška športna gimnastika - Kadeti

Bodlaj Luka
Hribar Anže
Hribar Anže
Jelen Vrbovšek Vid
Kofol Tristan
Kolar Anže
KOROŠEC SIMON
Mehle Šipoš Blaž
Obal Julij Jan
Petrenko Andrei
Petrič Maj Blaž
Počkaj Jaka
Wagner Nejc

Moška športna gimnastika - Mladinci

Grašič Tilen
Mahkovic Žan
Melkič Sitar Jakob
Tenev Filip
Zevnik Igor

Moška športna gimnastika - Člani

Klavora Rok
PAVLICA JURE
Terbovšek Luka
Vrbec Jure
Zorec Jaka

Ženska športna gimnastika - 1. Stopnja nad 8 let

BOŽIČ IZA
GABERŠČIK MIŠA
MIHELIČ SYED ZOJA
Novak Liza

Ženska športna gimnastika - 2. Stopnja nad 9 let

ČERNE TJAŠA
Marinšek Lara
Paškulin Alja
PETROV ANA MAXIM
Piber Neja
PLEIĆ ELA LANA
Škrbec Kocjan Miša
Šturm Jona
Velikonja Lara
ŽNIDARŠIČ LARA

Ženska športna gimnastika - 3. Stopnja do 10 let

Lipnik Tajda
Meh Zala
Mrak Eva

Ženska športna gimnastika - 3. Stopnja nad 10 let

Mešić Lejla
Ogorevc Brina Erna
Perme Zala
Rupnik Jerca
WINKLER VENGUST IVANA

Ženska športna gimnastika - 4. Stopnja

Chilima Budišin Ema Satya
Drobne Ela
Guštin Maja Franka
Meh Lara
Paš Lucija
Pogačar Daša
Repovš Lina
Tepina Luna

Ženska športna gimnastika - 4. Stopnja 13+

Mihelič Kristina

Ženska športna gimnastika - 5. Stopnja

Butala Anja
Peršič Zala
Protić Nina
Repovš Taja

Ženska športna gimnastika - 6. Stopnja

Bodlaj Liza
Kulenovič Tarin
Piškur Jona
Sršen Soča
Zalar Urša

Gimnastika za vse - REKREATIVNI PROGRAM

Ban Pia

Gimnastika za vse - Cicibani (M)

Knafelc Matias
Smolovskii Artur

Gimnastika za vse - Mlajši dečki (M)

Antončič Maks
Bogdan Nikola
Bračič Žiga
Hribar Nejc
Sternad Lovro
Vidmar Mik
Winkler Vengust Lev

Gimnastika za vse - Mlajše deklice (Ž)

Šturm Jona

Gimnastika za vse - Starejši dečki (M)

Furlan Matic
Kofol Tristan
Kolar Anže
Obal Julij Jan
Petrenko Andrei
Petrič Maj Blaž

Gimnastika za vse - Starejše deklice (Ž)

Mihelič Kristina
Mihelič Metka

Gimnastika za vse - Mladinci (M)

Bodlaj Luka
Jelen Vrbovšek Vid
KOROŠEC SIMON
Mehle Šipoš Blaž
Počkaj Jaka
Tenev Filip
Wagner Nejc

Gimnastika za vse - Člani (M)

Kranjec Tomaž

Akrobatika - Cicibani (AKR)

Knafelc Matias
MIHAJL JAŠA
PRIMON LOVRO
Smolovskii Artur
SMREKAR VOSKOBOJNIK VITO

Akrobatika - Mlajši dečki (AKR)

Antončič Maks
Bogdan Nikola
Bračič Žiga
Hribar Nejc
MIHAJL MATIC
PETRENKO TIMOFEY
Sternad Lovro
Vidmar Mik
Winkler Vengust Lev

Akrobatika - Mlajše deklice (AKR)

BOŽIČ IZA
ČERNE TJAŠA
FURLAN MAJA
GABERŠČIK MIŠA
Guštin Maja Franka
Lipnik Tajda
Marinšek Lara
Meh Lara
Meh Zala
Mešić Lejla
MIHELIČ SYED ZOJA
Mrak Eva
Novak Liza
Ogorevc Brina Erna
Paškulin Alja
Perme Zala
Piber Neja
PLEIĆ ELA LANA
Repovš Lina
Rupnik Jerca
Škrbec Kocjan Miša
Tepina Luna
Velikonja Lara
WINKLER VENGUST IVANA

Akrobatika - Starejši dečki (AKR)

Furlan Matic
Kofol Tristan
Kolar Anže
Obal Julij Jan
Petrenko Andrei
Petrič Maj Blaž

Akrobatika - Starejše deklice (AKR)

ARNEŽ EMA
Butala Anja
Chilima Budišin Ema Satya
Drobne Ela
Hartman Niki Sara
Mihelič Metka
Paš Lucija
Peršič Zala
PETROV ANA MAXIM
Pogačar Daša
Protić Nina
Pungerčič Nika
Repovš Taja
Šircelj Neža Tereza
ŽNIDARŠIČ LARA

Akrobatika - Mladinci (AKR)

Bodlaj Luka
Grašič Tilen
Hribar Anže
Jelen Vrbovšek Vid
KOROŠEC SIMON
Mehle Šipoš Blaž
Počkaj Jaka
Tenev Filip
Wagner Nejc

Akrobatika - Mladinke (AKR)

Bodlaj Liza
Kulenovič Tarin
Mihelič Kristina
Piškur Jona
Sršen Soča

Akrobatika - Člani (AKR)

Klavora Rok
Kovič Jan
Kranjec Matej
Kranjec Tomaž
Mahkovic Žan
Peljhan Kristjan
Pregelj Matej
Terbovšek Luka
Uršič Jaka
Vrbec Jure
Zorec Jaka

Akrobatika - Članice (AKR)

Ban Pia
Jakofčič Neža
PRIVŠEK LIZA
PRIVŠEK ZALA
Skubic Sabina
Šturm Ajda
Vrbec Urša
Zalar Urša


Ni podatkov.

Ni podatkov.

Prihajajoči dogodki
3.10.2019
11. Evropski kongresa športne medicine Portorož
11. Evropski kongresa športne medicine več >
4.10.2019
Svetovno prvenstvo v MŠG in ŽŠG Stuttgart 2019 Stuttgart, Nemčija
Svetovno prvenstvo v MŠG in ŽŠG Stuttgart 2019 več >
19.10.2019
Memorial Cirila HOČEVARJA 2019 Športni dom Studenci, Na Poljanah 20, 2000 Maribor
Memorial Cirila HOČEVARJA 2019 več >
27.10.2019
39. POKAL ŠD CENTER MARIBOR, 9. MEMORIAL MILANA HRASTOVCA 2019 DVORANA TABOR MARIBOR, KORESOVA ULICA 7, 2000 MARIBOR
39. POKAL ŠD CENTER MARIBOR, 9. MEMORIAL MILANA HRASTOVCA 2019 več >
Arhiv dog.: Prihodnji • Pretekli
Sponzorji

STARIM


PETROL D.D.


Telekom Slovenije d.d.


Zavarovalnica Triglav d.d.


Inštitut za medicino in šport (IMŠ)


Imagine d.o.o.


BTC d.d.


Programe GZS sofinincirata

Olimpijski komite Slovenije


Fundacija za šport


Ministrstvo za šolstvo in šport