GZS /
Članice / Članica
Pošlji prijatelju Verzija za tisk

ŠD Narodni dom

ŠD Narodni dom
Naziv: ŠD Narodni dom
Naslov: Bleiweisova cesta 25
Davčna št.: 14430126
Matična št.: 5014891000
E-pošta: info@narodnidom.si
Telefon: 422 37 50
Spletna stran: www.narodnidom.si
Predsednik: Crnek Dejan
Datum ustanovitve: 1.1.1863
Število registriranih članov pri GZS v letu 2019: 133



Moška športna gimnastika - Obvezne vaje 1

Anderlič Jaša
Batič Finžgar Anže
Čeč Sven Nik
Malbašič Poljak Adrian
Meško Tit

Moška športna gimnastika - Obvezne vaje 2

Čeč David
Čeč Liam Tim
Kotnik Čeh Miklavž
Zalaznik Maj
Žižmund Max

Moška športna gimnastika - Obvezne vaje 3

Brajnik Jakob Lun
Brodnik Erazem
Hočevar Martin
Kirn Gašper
Mladenov Tilen
Šivic Hojker Andrej
Volovšek Brin

Moška športna gimnastika - Obvezne vaje 4

Marušič Matej
Podobnik Jure
Zalaznik Anže

Moška športna gimnastika - Obvezne vaje 5

Krajzel Gašper
Nastran Mitja

Moška športna gimnastika - Mladinci

Božič Nikolaj
Istenič Mark
Turk Gregor

Moška športna gimnastika - Člani

Bertoncelj Sašo
Bojanc Luka
Dimic Alen

Ženska športna gimnastika - 1. Stopnja do 8 let

Golobič Skubin Aleksandra
Kocmut Olivia
Kreačič Divna
Krečar Gala
Lavrič Ela Minu
Todorović Sana

Ženska športna gimnastika - 1. Stopnja nad 8 let

Karer Zarja
Korica Loren
Leskovec Tinka
Protasova Marina
Razinger Lara
Sobota Udovč Eneja
Špindler Nashay
Žmavc Lana Flavia

Ženska športna gimnastika - 2. Stopnja do 9 let

Javornik Vida
Majcen Lina
Pegan Ula
Škrbenc Ana

Ženska športna gimnastika - 2. Stopnja nad 9 let

Brodnik Zala
Ferkulj Iza
Ham Lina
Herak Bravc Julija
Hočevar Geni
Kuclar Mina
Mehič Kersnič Neja
Petkovšek Gaja
Umek Karin
Žižmund Sofija

Ženska športna gimnastika - 3. Stopnja do 10 let

Skubic Hana

Ženska športna gimnastika - 3. Stopnja nad 10 let

Kokalj Ella
Kovač Tea
Pompe Meta
Srčnik Zarja
Škrbenc Lea
Zenkovič Mila
Zorko Maša

Ženska športna gimnastika - 4. Stopnja

Demšar Urša
Ribičič Eva
Tuma Špela
Umek Brina
Zdovc Zarja

Ženska športna gimnastika - 4. Stopnja 13+

Batič Manca
Beber Boštjančič Ana
Demšar Daša
Kos Mila

Ženska športna gimnastika - 5. Stopnja

Grčar Zarja
Kovačič Melina
Kozlevčar Tina

Ženska športna gimnastika - 6. Stopnja

Krajc Klara
Krajzel Barbara
Peterman Ula
Tuma Neža
Umek Polona

Gimnastika za vse - Cicibani (M)

Anderlič Jaša
Batič Finžgar Anže
Čeč Sven Nik
Kotnik Čeh Miklavž
Malbašič Poljak Adrian
Meško Tit

Gimnastika za vse - Mlajši dečki (M)

Brajnik Jakob Lun
Buček Filip
Grgič Tim
Hočevar Martin
Ihtijarević Tarik
Kolarič Svit
Košmerlj Tim
Schlamberger Til
Stražišar Vid
Svetina Nabergoj Zai
Šorn Maks
Zalaznik Maj

Gimnastika za vse - Starejši dečki (M)

Agić Leonardo Arnej
Bleiweis Urh
Gosenca Jan
Hojker Šivic Tobija
Horvat Maj
Kaltnekar Rok
Kosec Ožbej
Kunaver Urh
Lenassi Matic
Marušič Matej
Munih Staš
Planinc Peter
Podgoršek Nejc
Šetina Matej

Gimnastika za vse - Mladinci (M)

Adamič Janez
Barl Jure
Bleiweis Urban
Buček Miha
Jankovič Kociper Erazem
Kokalj Erik
Krajc Oskar
Mljač Jure
Pernat Urban
Polak Nikolaj
Roblek Gašper

Akrobatika - Cicibani (AKR)

Anderlič Jaša
Batič Finžgar Anže
Čeč Sven Nik
Korenjak Andraž
Kotnik Čeh Miklavž
Malbašič Poljak Adrian
Meško Tit

Akrobatika - Cicibanke (AKR)

Golobič Skubin Aleksandra
Javornik Vida
Karer Zarja
Kocmut Olivia
Korica Loren
Kreačič Divna
Krečar Gala
Lavrič Ela Minu
Majcen Lina
Pegan Ula
Protasova Marina
Skubic Hana
Sobota Udovč Eneja
Škrbenc Ana
Todorović Sana

Akrobatika - Mlajši dečki (AKR)

Brajnik Jakob Lun
Brodnik Erazem
Buček Filip
Djuričin Aleksandar
Grgič Tim
Grintal Rupert Arne
Hočevar Martin
Ihtijarević Tarik
Jerin Cankar Jaka
Kirn Gašper
Kolarič Svit
Košmerlj Tim
Mladenov Tilen
Schlamberger Til
Stražišar Vid
Svetina Nabergoj Zai
Širaj Brin
Šivic Hojker Andrej
Šorn Maks
Volovšek Brin
Zalaznik Maj
Zappe Walter

Akrobatika - Mlajše deklice (AKR)

Brodnik Zala
Ferkulj Iza
Ham Lina
Herak Bravc Julija
Kuclar Mina
Leskovec Tinka
Mehič Kersnič Neja
Petkovšek Gaja
Razinger Lara
Ribičič Eva
Srčnik Zarja
Škrbenc Lea
Špindler Nashay
Tuma Špela
Umek Karin
Zdovc Zarja
Zenkovič Mila
Žižmund Sofija
Žmavc Lana Flavia

Akrobatika - Starejši dečki (AKR)

Agić Leonardo Arnej
Bleiweis Urh
Gosenca Jan
Hojker Šivic Tobija
Horvat Maj
Kaltnekar Rok
Kosec Ožbej
Kunaver Urh
Lenassi Matic
Munih Staš
Planinc Peter
Podgoršek Nejc
Podobnik Jure
Šetina Matej
Zalaznik Anže

Akrobatika - Starejše deklice (AKR)

Batič Manca
Beber Boštjančič Ana
Demšar Daša
Demšar Urša
Hočevar Geni
Kokalj Ella
Kos Mila
Kovač Tea
Kovačič Melina
Kozlevčar Tina
Pompe Meta
Umek Brina
Zorko Maša

Akrobatika - Kadeti (AKR)

Krajzel Gašper
Nastran Mitja

Akrobatika - Mladinci (AKR)

Adamič Janez
Barl Jure
Bleiweis Urban
Buček Miha
Kokalj Erik
Krajc Oskar
Mljač Jure
Nikolaev Vladimir
Pernat Urban
Polak Nikolaj
Roblek Gašper

Akrobatika - Mladinke (AKR)

Grčar Zarja
Krajc Klara
Krajzel Barbara
Tuma Neža
Umek Polona

Akrobatika - Člani (AKR)

Istenič Mark
Jankovič Kociper Erazem
Turk Gregor

Akrobatika - Članice (AKR)

Peterman Ula


Prihajajoči dogodki
23.5.2019
Svetovni pokal v MŠG in ŽŠG Osijek 2019 Osijek, Hrvaška
Svetovni pokal v MŠG in ŽŠG Osijek 2019 več >
25.5.2019
Pokal  ŠD Studenci 2019 ŠPORTNI DOM Studenci,Na Poljanah 20, 2000 Maribor
Pokal ŠD Studenci 2019 več >
25.5.2019
DP v RG - individualne sestave 2019 Gimnastični center Ljubljana, Koprska ulica 29, 1000 Ljubljana
DP v RG - individualne sestave 2019 več >
25.5.2019
DP v GZV 2019 Športna dvorana Lucija, Liminjanska cesta 78, 6320 Portorož
DP v GZV 2019 več >
Arhiv dog.: Prihodnji • Pretekli
Sponzorji

STARIM


PETROL D.D.


Telekom Slovenije d.d.


Zavarovalnica Triglav d.d.


Inštitut za medicino in šport (IMŠ)


Imagine d.o.o.


BTC d.d.


Programe GZS sofinincirata

Olimpijski komite Slovenije


Fundacija za šport


Ministrstvo za šolstvo in šport